С изглед към безброй малки планини (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. е един от водещите производители и доставчици на 2000w разширяема домашна резервна електроцентрала в Китай. Разполагаме с-водещо в света производствено оборудване и силни производствени възможности. Добре дошли в едро за насипни премиум 2000w разширяема домашна резервна електроцентрала от нашата фабрика.
Y1|Разширяемо домашно резервно захранване
Производител на домашна резервна електроцентрала с мощност 2000 W с разширение Y2-BAT
Y1 започва с 1024Wh LiFePO4 батерия и 2000W номинален променлив ток, след което добавя функция, която променя начина, по който купувачите могат да планират бъдещ резервен капацитет: съвместимост с разширителни батерии Y2-BAT. Текущата медия за продукти Y1 също изброява 4500W мощност от удар, 1400W AC зареждане, 800W слънчев вход и 100W USB-C изход.
Разширяема архитектура
Започнете от 1024Wh и оставете отворен път за разширяване
Y1 е позициониран по различен начин от електроцентралите с фиксиран-капацитет 1kWh, тъй като поддържа платформата за разширение Y2-BAT. За Y1 са определени до 15 пакета Y2-BAT; Изискванията за хардуер за връзка и системна версия трябва да бъдат потвърдени за окончателната конфигурация на проекта.
Y1 осигурява инвертора, контролите и първите 1024Wh
Използвайте базовия модул Y1, когато проектът се нуждае от 2000 W AC платформа с компактна първоначална батерия. Добавете разширение само когато заданието за поръчка изисква повече съхранена енергия.
- 1024Wh LiFePO4 батерия в главната електроцентрала
- 2000 W номинална променливотокова мощност остава непрекъснатата граница на инвертора
- Y2-Съвместимостта с BAT създава отделен път за разширяване на капацитета
- До 15 пакета Y2-BAT са посочени като съвместими с Y1
Разширителният{0}}капацитет на батерията е посочен за съвместимия модел Y2-BAT.
Максимален брой пакети Y2-BAT, посочени за платформата за разширение Y1.
Потвърдете необходимия кабел и приложимата версия на фърмуера или хардуера, преди да бъде пуснат проект с много-батерии.
Профил на батерията и натоварването
1024Wh LiFePO4 батерия за приоритетни резервни товари
Батерията Y1 е определена на 1024 Wh с LiFePO4 химия и 3500+ референтен цикъл. Действителното време за архивиране зависи от потреблението на устройството, загубите при преобразуване, работния цикъл и началното състояние на зареждане.
Поддържайте натоварванията за свързаност приоритетни
Рутерите, комуникационните устройства и-осветлението с ниска мощност могат да бъдат отделени от по-големите натоварвания на уреди, когато се планира покритие на прекъсвания.
Проверете искането за стартиране на компресора
Използвайте както работна мощност, така и мощност при стартиране, когато оценявате хладилници или друго компресорно-оборудване.
Създайте малък-списък с резервни копия на офиса
Изчислете комбинираното количество компютри, монитори, мрежов хардуер и други необходими периферни устройства.
Проверете изискванията за трансфер и време на изпълнение
За чувствително оборудване потвърдете качеството на захранването, поведението при прехвърляне и изискванията на производителя за резервно-захранване преди употреба.
Регионални AC версии
Една платформа от 2000 W с отделни изходни конфигурации за ЕС и САЩ
Y1 се доставя в-специфични за пазара AC версии. Конфигурацията за ЕС използва 220–240V изход, докато версията за САЩ използва 100–120V. И двата изброяват 2000W номинална мощност, 4500W мощност от удар и 2000W режим на байпас.
220–240V AC · 50/60Hz
2000 W номинална мощност, 4500 W пренапрежение, 2000 W байпас, 100 W USB-C и 12 V/10 A DC изход.
100–120V AC · 50/60Hz
2000 W номинална мощност, 4500 W пренапрежение, 2000 W байпас, 100 W USB-C и 12 V/10 A DC изход.
| Поле | Версия за ЕС | Американска версия |
|---|---|---|
| AC изходно напрежение | 220–240V | 100–120V |
| Честота | 50/60Hz | 50/60Hz |
| Номинална AC мощност | 2000W | 2000W |
| Пренапрежение на изхода | 4500W | 4500W |
| Режим на байпас | 2000W | 2000W |
| USB-C | До 100 W на посочен порт | До 100 W на посочен порт |
Три пътя за презареждане
1400 W AC зареждане, 800 W слънчев вход и зареждане на автомобила
Архитектурата за зареждане поддържа бързо възстановяване на електрическата мрежа у дома, високо-мощен слънчев вход за-използване извън мрежата и по-ниско-зареждане на превозни средства, когато системата е в движение.
- AC вход за САЩ: 90–140V, 50/60Hz, до 12A и 1400W
- AC вход за ЕС: 190–250V, 50/60Hz, до 6,5A и 1400W
- Слънчев вход: 12–78V MPPT
- PV работен диапазон: 18–75V, до 14A и 800W
- Вход за превозно средство: 12–15V, до 8A
Преносима употреба извън дома
Разширяемата домашна{0}}платформа за архивиране може също да пътува
С 12,6 кг Y1 остава достатъчно транспортируем за временно използване на открито. Същият инвертор от 2000 W и базова батерия от 1024 Wh могат да поддържат съвместима електроника за къмпинг, фотографско оборудване и мобилни работни устройства, когато натоварването остава в границите на продукта.
Използвайте базовия пакет от 1024 Wh за преносими товари
Планирайте уредите от едновременна мощност и очаквано време на работа, след което изберете променлив ток, слънчева енергия или зареждане на превозно средство за пътуването.
Изберете разширение и по-пълен комплект кабели пред по-висока USB-C мощност
Y1 Lite осигурява по-висок 140W USB-C изход, но стандартният Y1 е по-подходящ, когато проектът конкретно изисква съвместимост с Y2-BAT разширение и включения кабел за зареждане MC4 към Anderson.
Технически спецификации
Y1 Технически спецификации за преглед на обществени поръчки
| Модел | Y1 |
|---|---|
| Тип продукт | 2000W 1024Wh разширяема домашна резервна електроцентрала |
| Капацитет на батерията | 1024 Втч |
| Химия на батерията | LiFePO4 |
| Справочник за цикъл | 3500+ цикъла; потвърдете циклични-тестови условия за окончателната спецификация на покупката |
| Номинална AC мощност | 2000W |
| Пренапрежение на изхода | 4500W |
| Режим на байпас | 2000W |
| ЕС AC изход | 220–240V, 50/60Hz |
| AC изход за САЩ | 100–120V, 50/60Hz |
| AC вход за зареждане | До 1400W |
| Слънчев вход | 12–78V MPPT; 18–75V, до 14A, 800W макс |
| Въвеждане на превозно средство | 12–15V, до 8A |
| USB{0}}A изход | До 18 W на посочен порт |
| USB-C изход | До 100 W на посочен порт |
| 12V DC изход | 12V / 10A / 120W общо |
| Размери | 384 × 232 × 295 мм / 15,1 × 9,1 × 11,6 инча |
| Нетно тегло | 12,6 кг / 27,8 фунта |
| Степен на защита | IP21 |
| Разширителна батерия | Y2-BAT 2048Wh; до 15 пакета, посочени като съвместими с Y1 |
За регулирани-пазарни поръчки изискваните документи за съответствие трябва да бъдат съпоставени с точната пазарна версия Y1 преди изпращане. Номерата на сертификатите и данните за валидност не са посочени в този PDP.
Физическо планиране
12,6 kg основен модул за рафт, превозно средство и резервна{1}}система
Y1 е с размери 384 × 232 × 295 мм и тежи 12,6 кг. Тези размери са полезни при планиране на съхранение, транспорт, разполагане на работни станции или пространство около домашна резервна инсталация.
- Ширина: 384 мм / 15,1 инча
- Дълбочина: 232 мм / 9,1 инча
- Височина: 295 мм / 11,6 инча
- Нетно тегло: 12,6 kg / 27,8 lb
Стандартен пакет Y1-Излязъл
Три кабела за зареждане поддържат пътища за свързване към мрежата, превозното средство и слънчевата енергия
Изображението на пакета Y1 показва по-пълен комплект кабели от Y1 Lite. Стандартният пакет съдържа кабел за зареждане с променлив ток, кабел-запалка-към-Anderson и кабел MC4-към-Anderson, плюс отпечатано ръководство за потребителя и гаранционна карта.
AC кабел за зареждане
Потвърдете дестинацията-пазара, преди търговският опаковъчен списък да бъде замразен.
Запалка-към-кабел Anderson
Осигурява връзка-за зареждане на превозното средство, включена в стандартния пакет Y1.
MC4-кабел към Anderson
Поддържа съвместимо свързване на слънчев-панел в рамките на входната спецификация Y1 PV.
Ръководство и гаранционна карта
Потвърдете изискванията за език, търговска марка и-специфични за пазара документи за окончателната поръчка.
Фабрична проверка
2000W домашна резервна електроцентрала фабрични проверки преди изпращане
Устройствата Y1 се проверяват в изчерпателна зона за електрически тестове преди пускане на едро. Проверката трябва да обхваща поръчаната пазарна версия, функциите за зареждане, изходните интерфейси и одобрената опаковка-.
- Проверете идентичността на модела, капацитета и версията на пазарното напрежение
- Проверете номиналната мощност от 2000 W и поведението при пренапрежение от 4500 W
- Проверете входовете за променлив ток, слънчева енергия и зареждане на превозни средства
- Проверете изходните функции AC, USB-C, USB-A и 12V
- Потвърдете стандартния комплект аксесоари с три-кабела
- Проверете отделно изискванията за разширяване, когато Y2-BAT е част от проекта
Определение на проекта за търговия на едро
Поръчките на едро Y1 трябва да определят както търсенето на мощност, така и намерението за разширяване
Ние доставяме Y1 на дистрибутори, вносители, частни-програми за марки и купувачи на проекти. Тъй като Y1 може да формира основата на разширяема система, офертата трябва да обхваща не само количеството и напрежението на пазара, но и дали разширяването на Y2-BAT е част от първоначалната поръчка или по-късна фаза на внедряване.
2000W непрекъсната граница
Осигурете едновременни текущи натоварвания, търсене при стартиране и необходима продължителност на архивиране.
Само-базова или система Y2-BAT
Посочете дали сега са необходими разширителни батерии и планирания брой съвместими пакети.
Електрическа конфигурация за ЕС или САЩ
Посочете страната на местоназначението, изходното напрежение, честотата и необходимия стандарт за AC контакт.
Количество, марка и документи
Потвърдете количеството на поръчката, логото, опаковката, езика на ръководството, необходимите документи и целевата дата на доставка.
Често задавани въпроси
Y1 технически въпроси и въпроси относно обществените поръчки
Въпрос: Каква е номиналната мощност и мощността на удара на Y1?
О: Y1 е оценен на 2000 W променлив ток и изброява 4500 W мощност от удар. Използвайте 2000 W за непрекъснато-планиране на натоварването.
В: Може ли Y1 да използва разширителни батерии Y2-BAT?
A: Да. Y1 поддържа разширение Y2-BAT, с до 15 пакета, определени за платформата Y1. Потвърдете необходимия хардуер за връзка и приложимата версия на системата за конфигурацията на проекта.
Въпрос: Каква химия на батерията използва Y1?
О: Y1 използва 1024Wh LiFePO4 батерия с референтен цикъл на 3500+. Потвърдете приложимите условия за-тест на цикъла, когато се изискват в спецификацията за покупка.
Въпрос: Колко захранване за променлив ток и слънчева енергия поддържа Y1?
О: Y1 поддържа до 1400 W AC зареждане и до 800 W слънчев вход. PV входът е посочен на 12–78V MPPT с 18–75V работен диапазон до 14A.
Въпрос: Каква е разликата между Y1 и Y1 Lite?
О: Стандартният Y1 е посочен като съвместим с разширителни батерии Y2-BAT и включва кабел за зареждане MC4-към-Anderson. Y1 Lite осигурява по-висока мощност от 140 W USB-C, докато Y1 USB-C е посочен на 100 W.
Въпрос: Какви аксесоари са включени в стандартния Y1?
О: Изображението на пакета показва кабел за зареждане с променлив ток, кабел-запалка-към-Anderson, кабел MC4-към Anderson, ръководство за потребителя и гаранционна карта.
Въпрос: Мога ли да закупя домашни резервни електроцентрали Y1 на едро?
A: Да. Запитванията за Y1 на едро могат да бъдат прегледани въз основа на количество, пазар на местоназначение, конфигурация на климатика, профил на натоварване, план за разширяване, брандиране, опаковка и необходими документи.
В: Какво трябва да изпратя за групова оферта за Y1?
О: Моля, изпратете държава на местоназначение, количество, променливотоково напрежение и стандарт на контакта, свързани товари, търсене при стартиране, цел за време на работа, изискване за разширяване на Y2-BAT, план за зареждане, брандиране, опаковка и необходими документи.
Моля, изпратете държава на местоназначение, количество, променливотоково напрежение и стандарт на контакта, свързани товари, търсене при стартиране, цел за време на работа, изискване за разширяване на Y2-BAT, план за зареждане, марка, опаковка и необходими документи.
Поискайте оферта
Изградете масивна система Y1 около днешните натоварвания и утрешния капацитет
Споделете целевия пазар, необходимото количество, конфигурацията на климатика, приоритетните натоварвания, търсенето при стартиране, целта за време на работа, плана за разширяване на Y2-BAT, изискванията за слънчева енергия, брандиране, опаковане и нужди от документи за технически и търговски преглед.
Популярни тагове: 2000w разширяема домашна резервна електроцентрала, Китай 2000w разширяема домашна резервна електроцентрала производители, фабрика
